Ünlü Ekonomist Uyardı: Asla Yatırım Yapmayın!

EKONOMİ

Şarkıcı ve türkücüler adına açılan coinler hakkında uyarılarda bulunan ünlü ekonomist Özgür Demirtaş, "asla ve asla bunlara yatırım yapmayın" dedi.

Yapmış olduğu yatırımlarla adından söz ettiren sanatçı Emrah'a sert ifadelerle tepki gösteren ekonomist Özgür Demirtaş, "Arkadaşlar şarkıcı türkücüler adına koin çıkarılacağı haberleri okuyorum. Böyle şeylere asla ve asla yatırım yapmayın. Hakkımı size helal etmem" ifadelerine yer verdi.

Bitcoin'de hatırı sayılır derecede yatırımı olduğu bilinen şarkıcı Emrah, bu kez kendi coin'ini çıkarma kararı aldı. Emrah, gerekli prosedürleri yerine getirmek için hazırlıklara başladı. İsim konusunda henüz net karar veremeyen şarkıcının, Emcoin ve Emrahcoin arasında gidip geldiği öğrenildi.

"YATIRIM YAPARSANIZ HAKKIMI HELAL ETMEM"

Gündeme bomba gibi düşen bu gelişme sonrası ekonomist Özgür Demirtaş sosyal medya hesabından şarkıcı Emrah'a tepki gösterdi. Demirtaş, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede "Arkadaşlar şarkıcı türkücüler adına koin çıkarılacağı haberleri okuyorum. Böyle şeylere asla ve asla yatırım yapmayın. Hakkımı size helal etmem. Paranızı kaybedersiniz. İnsanın bu kişilerin altı boş olan böyle şeyleri çıkaracağına inanası bile gelmiyor. Ama işte" ifadelerine yer verdi.

İşte Özgür Demirtaş'ın o paylaşımı;

Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için çerezler kullanılmaktadır.